Tělesně postižený chlapec dostal nejlepší dárek k narozeninám jeho života. Na jeden den mu bylo umožněno stát se členem amerických námořních zvláštních sil Navy SEALs.

Kvůli vzácné genetické poruše, která značně ovlivňuje rozsah chlapcových pohybových schopností, Mason Rudder v jeho šesti letech podstoupil již deset operací. To mu však s pomocí těch správných lidí nezabránilo, aby si splnil jeho sen, stát se elitním členem amerických námořních sil Navy SEALs.

Jared Ogden, příslušník Navy SEAL, strávil trénováním malého Masona celý jeden den. A trénink to nebyl ledajaký. Chlapec si užil nejen demolici a trénink odstřelovačů, během pauzy na oběd dokonce malý Mason vedl misy jako velitel skupiny.

Mason, jeho matka Suzanne Rudder a příslušník Ogdan byli v pořadu America’s News Headquarters diskutovat Masonovo velké dobrodružství. Na otázku moderátorky, proč pro něj bylo stát se členem Navy SEAL tolik důležité, jednoduše odpověděl: „Protože chci chránit zemi a protože chci chránit lidi.“

Ogden, člen místní komunity pomáhající lidem v okolí, jenž stojí a Masonovým uskutečněným snem, uvedl, že měli se s chlapcem skvěle bavili a doufá, že to nebylo naposledy.

(Visited 43 times, 1 visits today)